image

Tarihçe

1999 senesinde %100 Türk sermayeli olarak Ankara da kurulan firmamız, kurulduğu günden bu yana dinamik ve profesyonel ekibi ile , Tecrübeli Geçmişinin gücü ve desteğini de arkasına alarak , sigortacılık faaliyetlerine devam etmektedir.

image

ŞİRKET PROFİLİ

ARVEN SİGORTA ; teknik , hasar ve satış konusunda 15 yıldır tecrübe ve birikimleriyle sektörde hizmet vermektir.

Her türlü sigorta ihtiyaçlarının doğru ve hızlı bir şekilde karşılanması , piyasa şartlarına uygun fiyatların bulunması , değişik şirketlerden alınan fiyat ve teminatların karşılaştırılarak poliçenin doğru bir şekilde dizayn edilerek sunulması , çalıştığımız kurumsal şirket ve kişilerin sigorta işlemlerinin takip ve kolaylaştırılmasını sağlamaktadır.

Arven Sigorta elementer ve sağlık branşında hizmet vermektedir . Elementer portföyümüzde , mühendislik branşında Türkiye'nin sayılı büyük inşaat ve Akaryakıt şirketleriyle çalışmakta olup büyük projelerde çözüm ortağı olarak tercih edilmektedir.

image

İnsan Kaynakları

İlkelerimiz nasıl çalışmamız ve çalışma arkadaşlarımız ve müşterilerimizle nasıl etkileşimde olmamız gerektiğine ilişkin çerçeveyi sunmaktadır. İlkelerimiz tüm kurumsal program ve girişimlerimizde yansıtılmaktadır. İş hedeflerimiz ve önceliklerimiz ilkelerimizle uyumludur. Bizim için başarı, ilkelerimizden ödün vermeden hedeflerimize ulaşmaktır.
İş Başvurusu için Lütfen özgeçmişinizi içeren Cv'niz ile birlikte ik@arvensigorta.com adresine mail atınız.

Biz; insanların değer verdiklerini güvence altına almak için çalışıyoruz. Daha sağlıklı ve güvenli, hayatlar için.

Bu felsefemiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hizmet kalitemizi hergeçen gün yükseltiyoruz.

Sigortacılık alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve menfaatlerini korumak amacıyla deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun ürünü ve hasar desteğini sağlamak.

Müşterilerimize en seçkin sigorta ürünlerini sunmak başlıca misyonumuzdur.

Sağlıklı ve güvenli bir yaşamın oluşması için misyonumuz ve felsefelerimiz doğrultusunda bu amaca yönelik ülke çapında katkı sağlamaktır.

Milyonlarca insanın SAĞLIKLI VE GÜVENLİ bir yaşama adım atmasını sağlamak sosyal sorumluluk politikamızın temelini oluşturur.